Huawei P30 Pro + MateBook D14

Smartfon i laptop to dziś niezbędne wyposażenie każdego studenta. Dobra propozycją telefonu będzie Huawei P30 Pro, czyli ubiegłoroczny flagowiec marki. Smartfon jest sercem ekosystemu urządzeń Huawei i świetnie współpracuje z komputerem Huawei MateBook D14. Dzieje się tak za sprawą przygotowanego w specjalnie tym celu oprogramowania Huawei Share OneHop. Dzięki temu rozwiązaniu po przyłożeniu telefonu do laptopa, można m. in. bardzo szybko i wygodnie przesyłać pliki. Użyteczną funkcją może być też współdzielenie ekranu smartfona na komputerze.

Sennheiser HD 450BT

Studenci sporo czasu spędzają poza domem, gdzie czasami naprawdę trudno się skupić. Dobrym wyborem może okazać się zestaw Sennheiser HD 450BT, który pomaga odciąć się od świata zewnętrznego oraz dochodzących z niego bodźców. Te nauszne słuchawki, dostępne zarówno w bieli, jak i w czerni, łączą się ze źródłami dźwięku bezprzewodowo dzięki wsparciu technologii Bluetooth 5.0 oraz kodeków AAC i Aptx. Urządzenie potrafi pracować do 30 godzin na jednym ładowaniu, a brzmienie można dopasować z poziomu aplikacji.

Huawei P30 Pro i głośnik

Coś dla osób, które nie potrzebują komputera, Tutaj clou jest atrakcyjnie wyceniony zeszłoroczny topowy model w postaci Huawei P30 Pro. Razem z nim warto osobno nabyć nowość w portfolio Huawei - głośnik Sound X. Dzięki funkcji Huawei Share, można w wygodny sposób puszczać muzykę na głośniku – wystarczy tylko przyłożyć do niego smartfon marki. Osoby poszukujące słuchawek bezprzewodowych powinny rozważyć zakup świetnych i dobrze wycenionych Freebuds 3i od Huawei.

Fiat 500

Nawet osoby uczące się w domu w trakcie pandemii muszą co jakiś czas z niego wychodzić. Poruszanie się komunikacją miejską jest jednak teraz niewskazane, dlatego warto postawić na inne środki transportu. Dobrym pomysłem jest zakup hulajnogi elektrycznej takiej jak Fiat 500, która dzięki silnikowi o mocy 350 W rozwija maksymalną prędkość 25 km/h. Urządzenie wyposażone w 8,5-calowe koła może wieźć pasażera o masie do 140 kg, a jego maksymalny zasięg wynosi 18-20 km. W sieci Plus e-hulajnoga dostępna jest za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 49 zł mies. Całkowity koszt urządzenia to 1 765 zł. Sprzęt dostępny jest także w ofercie abonamentowej z Internetem mobilnym.

TP-Link M7200

Internet jest współcześnie niezbędny studentom, jak powietrze. Mamy też coraz więcej urządzeń takich jak smartfony, tablety, komputery, czytniki e-booków, przenośne konsole do gier itp. Warto wyposażyć się w takie łącze, które będzie w stanie zapewnić tym wszystkim sprzętom dostęp do zasobów globalnej sieci. TP-Link Router 4G M7200 pozwoli na to zarówno w domu, jak i poza nim — a ponieważ router mobilny nie jest przywiązany do lokalizacji, student może go zabrać ze sobą do domu rodzinnego lub do nowego mieszkania po przeprowadzce.

Huawei MateBook X Pro i MatePad Pro

Przydatnym dodatkiem w torbie każdego studenta jest tablet. Huawei MatePad Pro to model wyposażony w moduł LTE, który wyświetla treści na 10,8-calowym ekranie o rozdzielczości 2K. Urządzenie cechują niezwykle wąskie ramki dookoła ekranu, który można obsługiwać palcem lub rysikiem. Specyfikacja przywodzi tutaj na myśl najlepsze smartfony giganta z Shenzhen. Razem z nim warto nabyć również laptopa Huawei MateBook X Pro. Ten notebook sprawdzi się lepiej w nieco innych zastosowaniach, a oba sprzęty ze sobą nie konkurują, tylko się uzupełniają w ramach ekosystemu marki.