Alcatel 3X

Dobrym telefonem dla nieco starszych dzieci będzie Alcatel 3X 2020. Spory ekran przyda się zarówno w grach, jak i podczas przeglądania internetu w poszukiwaniu dodatkowych informacji na tematy omawiane na szkolnych zajęciach. Użyte do jego produkcji podzespoły są wystarczające do uruchamiania najpotrzebniejszych aplikacji oraz większości gier. Te prezentują się imponująco na 6,52-calowym wyświetlaczu. Cieszy też wykorzystanie ogniwa o pojemności aż 5000 mAh, co zapewnia bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Dodatkowo, opcja płatności zbliżeniowych NFC poprawi bezpieczeństwo Twojego dziecka.

zobacz produkt

Huawei MateBook D14 + FreeBuds 3i

Innym ciekawym komputerem jest 14-calowy Huawei MateBook D14, również z procesorem marki AMD. Urządzenie waży bardzo mało jak na sprzęt tej klasy, a ramki dookoła wyświetlacza są na tyle wąskie, że wysuwaną kamerkę do wideorozmów umieszczono w klawiaturze. W zestawie przygotowanym przez sieć Plus znalazły się też bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i. Zestaw można także kupić w Plusie na raty już za 299 zł na start np. w 36 ratach po 78 zł mies. Posiadacze abonamentu telefonicznego w Plusie za 49,90 zł lub więcej mogą skorzystać też z oferty abonamentowej Internetu LTE z pakietem 60 GB i LTE bez końca, już za 25 zł mies. na drugiej karcie SIM.

zobacz produkt

HTC Desire 20 pro

Innym telefonem, którego zakup warto rozważyć, jest jeszcze świeży model w ofercie HTC. Desire 20 pro to niedrogi średniopółkowiec wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz oraz procesor Qualcomm Snapdragon 665. W urządzeniu znalazło się miejsce na 128 GB przestrzeni na system i dane, 6 GB RAM-u oraz poczwórny aparat główny. Na pokładzie są też wszystkie niezbędne moduły łączności oraz ogromny akumulator o pojemności aż 5000 mAh, dzięki któremu dziecko nie będzie musiało wybierać pomiędzy graniem a pozostaniem w kontakcie z rodzicami.

zobacz produkt

ASUS TUF Gaming A15

Dorastające dziecko warto wyposażyć nie tylko w telefon, ale również w porządny komputer i to najlepiej taki, który będzie sprawnie działał przez kolejne kilka lat. Dobrym wyborem są modele przeznaczone dla graczy, takie jak 15,6-calowy czarno-złoty ASUS TUF Gaming A15 wyposażony w procesor AMD. Zapewniają one dość mocy obliczeniowej, by uruchomić nawet bardzo zaawansowane aplikacje, a do tego dzieciaki będą mogły po odrobieniu lekcji grać samodzielnie lub wspólne ze znajomymi we wszystkie popularne aktualnie gry wideo. Laptop ma też certyfikat standardu MIL-STD-810H, co potwierdza jego wysoką odporność na uszkodzenia, a dobrze wiemy, że dzieciaki często rzucają swoimi plecakami.

zobacz produkt

inkBook Calypso

Elektronika to nie tylko komputery, tablety i smartfony. Dobrym wyborem może okazać się czytnik e-booków. Na takim urządzeniu dziecko może wyświetlać nie tylko lektury szkolne, ale również cyfrowe wersje podręczników oraz sporządzone samodzielnie na innym urządzeniu notatki. Ogromną zaletą sprzętów takich jak inkBook Calypso jest zaś to, że ze względu na zastosowanie e-papieru, czytanie z nich nie męczy wzroku, jak przypadku np. tabletów i ekranów typu LCD.

zobacz produkt
wróć na stronę główną