Partner
Poradnika

Redmi Note 11

Szukasz telefonu dla swojego szkraba, który uczęszcza do szkoły podstawowej? Przyjrzyj się Redmi Note 11. Za ten telefon trzeba zapłacić niecałe 1000 zł, a ma wszystko, czego dziecko może potrzebować - a w ramach promocji na początek roku szkolnego do smartfona dorzucane są komplet długopisów i zeszytów na dobry start. Mocną stroną tego urządzenia jest odświeżany w 90 Hz ekran typu AMOLED o przekątnej długości 6,43-cala, który jest idealny do czytania, oglądania filmów i grania w gry. Do tego dochodzą spory akumulator o pojemności aż 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 33 W i poczwórny aparat fotograficzny 50 Mpix.

zobacz produkt

Lenovo Legion 5i 7. generacji

Mimo, że dzieciaki wciąż notują na lekcjach w zeszytach i często korzystają z papierowych podręczników, to laptop i tak jest niezbędną pomocą dydaktyczną. Nie tylko ze względu na na zdalną naukę, ale także wygodę w dostępie do dodatkowych materiałów i wszelkich przydatnych narzędzi. Laptop gamingowy to także niezbędna moc potrzebna do rozwijania cennych pasji procentujących w przyszłości, takich jak np. projektowanie grafiki czy montaż wideo. Legion 5i z procesorem Intel Core 12. generacji i grafiką nawet NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti jest gotowy sprostać absolutnie największym wyzwaniom, a po odrobionych lekcjach także na najbardziej wymagające gry, dzięki którym można się porządnie zrelaksować po nauce.

zobacz produkt

Redmi Buds 3 Lite

Redmi Buds 3 Lite będą świetnym akcesorium do telefonu każdego dziecka uczęszczającego do podstawówki. Te kosztujące niecałe 100 zł słuchawki bezprzewodowe typu TWS (True Wireless) można sparować z dowolnym smartfonem albo komputerem dzięki obecności modułu Bluetooth 5.2, by potem z ich użyciem oglądać filmy, grać w gry, słuchać muzyki lub łączyć się zdalnie z nauczycielem oraz kolegami z klasy. Na zestaw składają się dwie słuchawki wraz z etui ze wbudowanym powerbankiem zapewniające do 18 godzin czasu pracy na jednym ładowaniu.

zobacz produkt

Apple iPad

Komputer i smartfon to dziś dwa niezbędne urządzenia zarówno do pracy (w przypadku rodziców), jak i do nauki (w przypadku dzieci). Oprócz tego warto rozważyć jednak kupno tabletu, który jest czymś pomiędzy nimi. Świetnym przykładem urządzenia z tej kategorii jest iPad od Apple'a wyposażony w aż 10,2-calowy wyświetlacz, dzięki czemu znacznie lepiej sprawdza się przy konsumpcji treści (czytanie, klipy wideo, gry) niż telefon, a jednocześnie jest znacznie poręczniejszy niż nawet najsmuklejszy laptop.

zobacz produkt
wróć na stronę główną