Partner
Poradnika

Asus TUF Dash F15 FX517Z

Współcześni studenci potrzebują porządnego i wszechstronnego laptopa, a właśnie takim urządzeniem jest Asus TUF Dash F15 FX517Z. Komputer ma zainstalowany system Windows 10/11 i napędza go procesor Intel Core i7-11370H w połączeniu z układem grafiki marki Nvidia GeForce RTX 3050, 3060 lub 3070. Urządzeniu nie zabraknie mocy zarówno w grach, jak i podczas korzystania ze specjalistycznego oprogramowania takiego jak np. Autocad. Oprócz tego urządzenie wyposażone zostało w 15,6-calowy wyświetlacz, a mimo to jego waga nie przekracza 2 kg, a grubość po zamknięciu klapy jest niższa niż 2 cm, co czyni go laptopem łatwym w transporcie.

zobacz produkt

Sennheiser Momentum 4 Wireless

Świetnym gadżetem dla każdego studenta będzie Sennheiser Momentum 4 Wireless, . Ten bezprzewodowy nauszny zestaw słuchawkowy dzięki algorytmom adaptacyjnej redukcji szumów będzie w stanie zamienić dowolne miejsce w cichą bibliotekę, co ułatwi skupienie się na nauce - czy to w domu pełnym domowników, czy to w komunikacji miejskiej. Słuchawki w dodatku mogą pracować w trybie, który zapewnia kontakt ze światem, wtedy, gdy to będzie konieczne - wystarczy jedno dotknięcie obudowy, aby włączyć tryb przezroczystości.

zobacz produkt

Samsung Galaxy A53

Jaki smartfon powinien wybrać student? Z pewnością powinien być on szybki (aby nie marnować cennego czasu) i pracować długo na jednym ładowaniu (aby nie zostać bez kontaktu ze światem, gdy po całym dniu zajęć świeżo upieczony żak uda się na całonocną imprezę). Bardzo istotny będzie w nim również aparat fotograficzny do fotografowania tablic podczas wykładów oraz notatek znajomych... Tym wszystkim zadaniom podoła Galaxy A53, czyli bardzo udany model marki Samsung wyposażony w 6,5-calowy ekran AMOLED (120 Hz), akumulator 5000 mAh, modem 5G, 128 GB pamięci i aparat 64 Mpix.

zobacz produkt

Monitor LG 34UM68

Praca na laptopie w terenie to kompromis pomiędzy gabarytami komputera, a jego mobilnością. Po powrocie do domu dobrze byłoby jednak zwiększyć dostępną przestrzeń roboczą poprzez podłączenie do notebooka zewnętrznego monitora. Dla studenta świetnym wyborem będzie LG 34UM68. Mamy tutaj do czynienia z monitorem o przekątnej długości aż 34 cali z ultrapanoramiczną matrycą o rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli. Na takim ekranie świetnie wyglądają filmy w proporcjach kinowych, a do tego można na nim wygodnie pracować w dwóch aplikacjach uruchomionych obok siebie.

zobacz produkt
wróć na stronę główną