Partner
Poradnika

Lenovo Yoga Tab 13

Osoby poszukujące sprzętu do pracy lub nauki zdalnej powinny przyjrzeć się ofercie marki Lenovo. Yoga Tab 13 to wszechstronny tablet z wbudowaną podstawką, który działa pod kontrolą systemu Android 11. Urządzenie może uruchamiać te same aplikacje, co smartfon, ale ma znacznie większy ekran, co ułatwia korzystanie z nich. Wyświetlacz w tym modelu ma przekątną długości aż 13 cali, a waży jedynie 803 gramy. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by podpiąć do Lenovo Yoga Tab 13 bezprzewodową klawiaturę - a taki zestaw może być zamiennikiem dla klasycznego laptopa.

zobacz produkt

Asus ZenBook 14 UX3402Z

Dla osób, które potrzebują do pracy lub nauki zdalnej stylowego komputera z systemem Microsoftu, dobrym wyborem będzie Asus ZenBook 14 UX3402Z. Ten model ma wszystko, czego można w takiej sytuacji potrzebować: 14-calowy ekran wykonany w technologii OLED zapewniający świetne kolory, szybkie podzespoły z procesorem Intel Core i5-1240P na czele oraz smukłą obudowę o grubości zaledwie 1,7 cm i wadze nie przekraczającej 1,4 kg. Maszyna działa pod kontrolą systemu Windows 11, który ma do dyspozycji aż 16 GB RAM-u i dysk typu SSD o pojemności 512 GB oraz spełnia założenia programu Intel Evo.

zobacz produkt

Huawei Watch GT 3 Pro

Osoby pracujące i uczące się zdalnie całe dnie spędzają przed ekranem komputera lub tabletu. W ich przypadku aktywność fizyczna jest niezwykle istotna do tego, by pozostać w dobrym zdrowiu, a Huawei Watch GT 3 Pro z kopertą 46 mm może w tym pomóc. Ten inteligentny zegarek z jednej strony cały czas rejestruje aktywność fizyczną swojego posiadacza, a z drugiej jest wyposażony w multum aplikacji i funkcji smart, dzięki którym użytkownik będzie znacznie rzadziej sięgał po smartfona do kieszeni. Urządzenie wygląda przy tym elegancko - można założyć je zarówno na trening, jak i na wystawną kolację.

zobacz produkt

Oppo Reno6 Pro

Oppo Reno6 Pro to dobra propozycja telefonu dla osób pracujących i uczących się zdalnie. Wyposażono je w ogromny, bo aż 6,5-calowy wyświetlacz typu AMOLED o rozdzielczości 2400 na 1080 pikseli, który odświeżany jest w 90 Hz. Sprawdzi się on świetnie zarówno podczas oglądania wideo, jak i grania w gry, a także podczas wideokonferencji - dzięki przedniej kamerce 32 Mpix o polu widzenia 80 stopni, modemowi 5G i modułowi Wi-Fi 6 nie ma sensu wyciągać tabletu ani komputera, by się z kimś połączyć na Zoomie albo Teamsach. Telefon ma przy tym topową specyfikację, z 12 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej na czele - naprawdę nie ma co narzekać.

zobacz produkt
wróć na stronę główną